Fotosoutěž

Ďekujeme za zájem o naši fotosoutěž. Registrace podléha jednorazovému symbolickému poplatku 25 Korun (ca 1 Euro). Svou účastí souhlasíte s kompletními pravidly níže.


Jestli už vstupní kód máte, vložte jej prosím zde:


platba

PravidlA souTěže

1. vstupem do soutěže, zaplacením startovného 25,-Kč(cca 1 EUR), prohlašuje soutěžící že je mu  nejméně 18. let a že souhlasí s pravidly soutěže. Na každé kolo soutěže obdrží soutěžící emailem PIN, který je platný až do ukončení kola a může se s ním přihlašovat každý den.

2. Začátek i konec každého kola soutěže bude oznámen na Facebooku SUPERTURNAJE.cz a Superturnaje.cz.

3. V tajence se bude skrývat vždy fotografie známé hokejové osobnosti a to z historie i současnosti, vyhrává ten, od koho obdržíme správnou odpověď nejdříve.

4. Každý soutěžící má možnost 1x denně odkrýt jedno políčko a zaslat 1x odpověď. Pořadatel soutěže neodpovídá na špatné odpovědi, při správné odpovědi informuje výherce osobně, jeho jméno pak  zveřejní na výše uvedených Facebookových stránkách a v seznamu výherců. 

5. Pořadatel si vyhrazuje právo vypsat ceny na každé kolo soutěže dle vlastního uvážení, o cenách budou soutěžící informováni součastně se zahájením kola soutěže.

6. Výhry budou výhercům zasílány zdarma prostřednictvím Zásilkovny.cz na výdejní místo.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNOU HRU A HLAVNĚ DOBRÉ TIPY !!!